خرید ارزان 40 مدل بهترین بالم لب (پرفروش) سال 2020

 آرزوهای هر فردی داشتن لب های زیبا و دوست داشتنی است .مخصوصا در فصل های مختلف سال مانند زمستان که لب ها رطوبت و شادابی طبیعی کافی را ندارند و مستعد خشکی و ترک هستند.

هیچ کس دوست ندارد لب هایی پژمرده و خشک داشته باشد پس لزوم مراقبت از لب ها و نرم و جذاب ماندن آنها اهمیت زیادی دارد .خشکی لب یکی از مسائلی بوده که همه با آن آشنا هستند، علت خشکی لب از عدم مصرف آب کافی ناشی می شود ، به علت نبودن  عضو تعریقی در لب خشکی ایجاد می گردد. 

در زمستان شاهد خشکی بیش از حد لب می باشیم که علت آن سرما و عدم مراقبت از لب می باشد .با استفاده از بالم لب می توانیم از لب های خود مراقبت کرده و این محصول باعث برطرف کردن خشکی و ترک لب می شود همچنین از بروز مشکلات پوستی دهان نیز جلوگیری می کند.

ترکیبات بالم لب از چیست؟

بالم لب جزو محصولات مراقبتی بوده که از خشکی و ترک لب جلوگیری می کند و  محافظ در برابر تابش نور شدید آفتاب می باشد و به عنوان ضد آفتاب نیز کاربرد دارد.  دارای ترکیبات از مواد فرآوری شده و همچنین از ترکیب با موم زنبور نیز استفاده شده است.

 در ترکیب محصولات بالم لب بیشتر موم عسل به کار رفته و دارای مرطوب کننده و آبرسان لب همچنین ماده مقوی و تغذیه کننده لب نیزه بهره برده شده که دارای خاصیت ضد خشکی لب است.

مزایای استفاده از بالم لب

  • محافظت کننده لب ها از تابش های مستقیم آفتاب و سردی هوا در زمستان  می باشد.
  • بالم لب به علت ترکیبات مغذی به لب های شما طراوت و زیبایی بخشیده و به علت داشتن حالت مراقبتی از آسیب به لب ها جلوگیری می کند ، باعث پرشدگی خطوط لب شده و زیبایی لب ها را دوچندان می کند.
  • به علت آبرسانی قوی به پوست لب از خشکی و ترک پوست جلوگیری می شود.

روش مصرف بالم لب به چه صورت می باشد؟

 

استفاده از بالم لب به خود فرد بستگی دارد و  در افراد نوع مصرف متفاوت است. کسانی که دارای خشکی بیش از حد لب هستند می توانند هر روز از آن استفاده کنند . درهرحال برای استفاده تایم خاصی نیاز نیست و در طول شب نیز مورد استفاده قرار می گیرد. اصلی ترین کاربرد بالم لب برای خشکی بیش از حد و ترک پوست لب است.

بالم لب از محصولاتی است که دارای خاصیت مراقبتی و زیبایی می باشد که به صورت جامد و شکل رژ مانند در بازار عرضه شده است. بالم لب زمانی استفاده می گردد که لب ها حالت خشکی و ترک را داشته باشند. علاوه بر دو نوع مدل موجود شکل تیوپی نیز در بازار ارائه شده که  بصورت رقیق بوده است. 

بالم لب جامد رو وقتی بر روی لب استفاده کردید هردو لب را بهم بمالید تا جذب کنندگی بیشتری داشته باشد.

در مورد حالت تیوپی چون رقیق تر است از انگشت دستتان نیز می توانید کمی بر روی لب هایتان بمالید . در هنگام استفاده برای جذب کنندگی بهتر از مواد آرایشی دیگر بر روی لب استفاده نکرده تا ترکیبات مغذی آن بهتر جذب پوست لب شود.

در بعضی مواقع بانوان دوست دارند در خانه بالم لب خانگی درست کنند که می توانند با استفاده از روغن گیاهی و مواد طبیعی موجود درخانه درست کرده و محصول کارخانه  نخرند. بیشترین محصول خانگی مورد استفاده موم عسل و روغن زیتون مخصوص پوست کاربرد دارد.

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *