خرید ارزان 30 مدل بهترین موپران آرایشگری (کاربردی) سال 2020

موپران آرایشگری چیست؟

موپران وسیله ای کاربردی برای آرایشگران می باشد که درسالن های زیبایی ، برای پاک کردن موهای خرد شده بر روی گردن و پشت گوش همچنین صاف کردن موها در هنگام کوپ و اصلاح مو استفاده می شود . 

کاربرد موپران آرایشگری 

موپران آرایشگری یک نوع وسیله کاربردی می باشد که در آرایشگاه های مردانه و زنانه از آن برای پاک کردن موها استفاده می شود.

در توضیح مفهوم موپران می شود گفت ، موپران آرایشگری بیشتر در زمانی استفاده می شود که آرایشگر موی افراد را کوتاه کرده است و درحین کار برای ایجاد موهای موزون و مرتب از این وسیله برای پاک کردن موهای ریخته شده بر روی گردن، صورت یا گوش مشتری استفاده می کند .

پاک کردن موهای زائد صورت یا گردن وگوش باعث می شود که هم از ایجاد خارش به وسیله موهای کوتاه جلوگیری شود و هم خطای آرایشگر در اصلاح موی مشتری کم تر گردد.

بعضی ها با پارچه اقدام به پاک کردن موهای ریخته شده بر گردن و گوش مشتری می کنند که این کار هم از لحاظ بهداشتی صحیح نبوده و  بهتر است هر مشتری فرچه مخصوص به خود را داشته باشد تا بعد از استفاده قابل شستشو باشد. همچنین عدم استفاده از موپران باعث اتلاف وقت آرایشگر می شود و رفته رفته باعث کاهش تعداد مشتریان می گردد.

اگر شما تازه در حرفه آرایشگری مشغول به کار شده اید توصیه می شود حتما از موپران آرایشگری در حین اصلاح و کوپ موی مشتری بهره ببرید . 

انواع موپران آرایشگری 

انواع مختلف موپران آرایشگری در بازار تولید و عرضه شده که بسته به نوع کیفیت قیمت های متفاوتی دارند.

موپران و فرچه جزو وسایل ضروری و پر مصرف در سالن های آرایشی و آرایشگاه ها می باشد . موپران از رشته های نازک مویی پرحجم از نوع الیاف نانو و بسیار نرم تولید شده است.

دو نوع موپران آرایشگری وجود دارد که موپران نرم دارای خاصیت الکتریسته و ارتجاعی بوده و باعث ایجاد حس خوشایند بر روی پوست و گردن مشتری شده و برای پاک کردن موهای ریز و خرد شده پشت گوش و گردن، بیشتر به کار می رود.

موپران زبر برای پوست های زبر که دارای موهای زبر هستند مورد استفاده قرار می گیرد .

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *