خرید بهترین موچین ابرو (قیمت ارزان) 30 مدل پرفروش

آراسته بودن و میل به زیبایی برای هر شخصی مهم بوده و این امر یک میل درونی می باشد که در خانم ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. ابروهای پرو منظم باعث جلوه بیشتر چشم ها شده و زیبایی صورت را دوچندان می کند. 

در حال حاضر محصولات  متنوع و بروز در ضمینه آرایشی و زیبایی به بازار عرضه می شود. مو های زائد در هر قسمت از بدن موجب می شود تا بدنبال استفاده از روش های و ابزار های مختلف برای از بین بردن موقت آنها باشیم. از پرکاربرد ترین محصول برای اصلاح موهای ابرو می توان موچین را نام برد که دارای تنوع و کیفیت متفاوت در بازار می باشد.

موچین ابرو چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

از اعضاء اصلی صورت که تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد ابروها می باشد . حالت ،اندازه و ساختار آنها ،کادر صورت شما را تشکیل داده است.  در مراکز آرایشی و آرایشگاه ها از موچین برای حفظ حالت ابروها به جای بند انداختن یا اپلاسیون استفاده می کنند. 

پر بودن ابروها قبل از اصلاح باعث می شود  به هر مدل و حالت دلخواهی که می خواهید و هماهنگ با صورت به ابروهایتان حالت طبیعی و زیبا ببخشید.

کاربرد موچین ابرو زمانی است که ابروهای شما به حالت نامرتب بوده و مقداری از ریشه ضخیم زیر پوست باقی مانده است. استفاده از این وسیله باعث شده به آسانی موهای ضخیم در آمده و موهای ابرو بصورت زیبا آرایش و مرتب شود.

برای استفاده از موچین باید دقت لازم را داشته باشید تا تیغه آن کند نشود ،هر نوع اصطکاک بر روی نوک موچین ،موجب کندی تیغه آن شده و در هنگام اصلاح باعث می شود که موهایتان بصورت کامل از ریشه در نیامده و خوب مرتب نگردد.

در صورت عدم استفاده از موچین سعی کنید آن را در داخل یک پارچه نرم به صورت افقی قرار دهید. 

اصلاح و مرتب کردن موهای ابرو یه روش جدی و حساس بوده و موچین ابرو که برای اینکار استفاده می کنید نیز بسیار مهم است . از مشخصه های اصلی موکن خوب می توان به جلوگیری از عفونت  ناشی از زنگ زدگی در هنگام اصلاح و کندن موی زائد با موچین اشاره کرد.

مدل های مختلف پر استفاده موچین ابرو مخصوص خانم ها:

موچین ابرو یکی از لوازم آرایشی و بهداشتی بوده که در اندازه و حالت های مختلف در بازار تولید و عرضه شده است . این محصول پر استفاده یکی از ابزار هایی بوده که از قدیم الایام تا به امروز تحولات زیادی داشته و به علت سایز کوچک  همیشه همراه بانوان از هر قشری و سنی بوده و جزو لوازم اصلی در کیف آرایشی خانم ها است.

 

انواع مدل موچین ابرو را می توان به شرح زیر نام برد :

  • موچین سرنیزه ای
  • موچین سر صاف یا سرگرد
  • موچین نوک تیز
  • موچین دسته پهن
  • موچین نیمه پهن 
جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *