خرید ارزان 32 مدل بهترین چسب مو(حالت دهنده قوی) قیمت روز2020

یکی از محصولاتی که بیشترین استفاده را در سالن های آرایشی دارد  چسب مو می باشد . از این محصول برای تغییر نکردن حالت مو و حالت دادن به آن استفاده می شود. محصولاتی نظیر چسب مو و تافت و ژل برای زیبا جلوه دادن مو و آرایش و زیبایی آن استفاده  می گردد. 

سعی کنید برای جلوگیری از آسیب به ریشه مو،  بصورت روزانه از این محصولات  استفاده نکنید.

کاربرد چسب مو و موارد استفاده آن چیست؟

چسب مو به علت اینکه دارای خاصیت چسبندگی می باشد و برای ثابت نگه داشتن مو و حالت دادن به آن استفاده می شود  همچنین خیلی  راحت و سریع خشک می شود.

از مشکلات افرادی که دارای موی بلند و صاف هستند به علت اینکه موهایشان صاف و بدون حالت است نمی توانند با سشوار کشیدن یا استفاده از اتو مو به حالت دلخواه در بیاوردند ، بنابراین نیاز به استفاده از محصولات نگه دارنده مانند چسب مو هستند.چسب مو دارای نگه داری 24 ساعت با قدر فوق العاده بر روی مو می باشد.

یکی ازآسیب هایی که موها دچار آن می شود مصرف روزانه انواع حالت دهنده مو می باشد و خشک کردن موها با سشوار بصورت روزانه باعث آسیب های جبران ناپذیر به مو می گردد.

بهتر روش استفاده از چسب مو این است که از برخورد آن با ساقه مو خودداری کنید. افرادی که روزانه از چسب مو استفاده می کنند حتما قبل از خواب موهایشان را تمیز کنند و با استفاده از انواع روغن ویتامینه یا سرم ها ، موهایشان را ترمیم کنند.

به علت مواد نگهدارنده و حالت دهنده در ترکیبات چسب مو استفاده از محصولات ترمیم کننده برای موها لازم می باشد و  از خشکی و زبری موها جلوگیری می کند.

مصرف محصولات حالت دهنده مانند چسب مو و ژل ،تافت در مواقعی که ضروری نیست توصیه نمی شود و بهتر است کمتر استفاده شود تا آسیب به مو وارد نشود.

چسب مو جزو محصولات کاربردی برای حالت دادن و ایجاد جلوه زیبا در موها می باشد.

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *