خرید 30 مدل جدیدترین و بهترین سایه ابرو (خارجی و ایرانی)2020

سوالی که همیشه اکثر خانم ها از خود می پرسند این است که سایه ابرو چیست و اصلا به چه دردی می خورد؟

در پاسخ می توان گفت خیلی از خانم ها همیشه بدنبال ظاهری مرتب و شیک می گردند و سعی در حفظ آن دارند. در میکاپ چشم ها می توان به مرتب بودن ابروها نیز اشاره کرد . صاف و مرتب بودن ابروها باعث می شود چشمان شما گیرایی خاصی داشته باشد.

سایه ابرو یکی از محصولات آرایشی می باشد که برای حالت دادن و پر نشان دادن ابروها استفاده می شود. از این ابزار نمی توان همیشه استفاده کرد و بهترین کاربرد آن در هنگام مهمانی یا در آرایش های رسمی و مجلسی می باشد.

می توان گفت که از وسایلی که همیشه در میکاپ صورت استفاده می شود سایه ابرو می باشد که دارای کیفیت های متنوع بوده است. بسیاری از خانم ها آرایش غلیظ را دوست ندارند و ترجیح می دهند ظاهرشان طبیعی باشد و از سایه ابرو نرم و ظریف برای ایجاد حالت و ظاهری زیبا در ابروهایشان استفاده می کنند.

چگونه سایه ابرو خوب بخریم؟

سایه ابرو بدلیل استفاده راحت و سریعی که دارد در بین خانم ها بیشترین استفاده را دارد مخصوصا برای کسانی که با مداد ابرو نمی توانند ابروهایشان را یکسان و قرینه کنند با سایه ابرو می توانند جاهای کم پشت رو پرتر نشان دهند.

نکته مهم: در هنگام خرید حتما به رنگ مو و پوست خود توجه داشته باشید. کسانی که موهایشان روشن است بهتر است کمی رنگ تیره تر انتخاب کنند تا صورتشان جلوه طبیعی داشته باشد و زیاد به چشم نیاید. ماندگاری سایه ها را می توان مابین 6 تا 12 ماه دانست در صورتی که کاملا حرفه ای انجام شده باشد.

مدل های سایه ابرو که در بازار عرضه شده:

سایه های ابرو در رنگ های مختلف بوده و برای استفاده راحت تر در هنگام خرید به نوع سایه دقت داشته باشید. 

سایه ها بر اساس کارایی و نوع قاب در چند نوع ساده، شیدینگ ابرو و همچنین سایه با قاب اشاره کرد.

سایه ابرو شباهت زیادی به تاتو داشته فقط تنها فرق آن در دوام  کم سایه نسبت به تاتو می باشد. در بعضی مواقع دوام سایه به جنس پوست شما و همچنین کیفیت موادی که در آن به کار رفته بستگی زیادی دارد. سایه ها بصورت دائمی و موقت در بازار  وجود دارد که بر اساس نیاز خودتان می توانید بخرید.

سایه ابرو بیشتر برای پر کردن جاهای خالی ابرو کاربرد دارد و در پایان کار شبیه به ابروی طبیعی می شود. قبل از استفاده حتما طرح مورد نظر خودتان را با مداد بکشید تا ابروهایتان حالت قرینه داشته باشد .

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *