خرید ارزان بهترین مداد لب (ماندگاری عالی) 39مدل پروفروش 2020

برای زیبا جلوه دادن و حرفه ای دیده شدن لبهایتان علاوه بر رژ لب به مداد لب نیز احتیاج داریم. این دو محصول کامل کننده یکدیگر بوده و آرایش صورتتان رو عالی نشان می دهد.

کاربرد مداد لب در آرایش صورت :

از محصولاتی که برای آرایش لب ها و بزرگ و کوچک تر نشان دادن یا برجسته کردن حالت لب ها از آن استفاده می شود مداد لب است. برای انتخاب مناسبترین نوع مداد لب بهتر است رنگ رژ لب با خط لب هماهنگ باشد. برای  پایدار بودن رژ لب می توانید  اضافه بر دور لب ،درون لب را نیز با خط لب بکشید و پرکنید و بعد از آن رژ لب بزنید.

از کاربردی ترین لوازم آرایشی مداد لب بوده که تاثیر زیادی در برجسته و پهن کردن لب ها و همچنین خوش فرم کردن آنها دارد.

در هنگام آرایش لبهایتان در مرحله اول ، لبهایتان را از هرگونه مواد آرایشی پاک کنید و برای اینکار می توانید از انواع مواد پاک کننده لب و لایه بردارها نیز بهره ببرید.  بهترین لایه بردار طبیعی استفاده از مقدار کمی شکر با مخلوط آب می باشد. خط لب را قبل از استفاد ه رژ لب به کار برده و بر روی خط لب هایتان لایه نازک از مداد لب بکشید .

روش استفاده از مداد لب چیست؟

برای اینکه لبهایتان حالت بدی نداشته باشد سعی کنید خط لب را از لب هایتان زیاد فاصله ندهید . فاصله دادن از لبها باعث ایجاد حالت غیر طبیعی شده و لب هایتان خوش حالت و  زیبا دیده نمی شود.

برای ایجاد حالت محوی مداد لب ، بعد از کشیدن خط لب با استفاده از دست یا براش های آرایشی اینکار را انجام دهید تا لب هایتان  حالت زیبایی به خود بگیرد و بعد از آن از رنگ رژ لب شبیه به خط لب استفاده کنید. برای حفظ حالت طبیعی، رژ لب را بر روی خط لب  به صورت مستقیم نکشید .

امروزه در بازار انواع متنوعی از خط لب ها با کیفیت از برندهای معتبر عرضه شده که شما می توانید با انتخاب بهترین مداد لب در ایجاد آرایش زیبا و خوش فرم لب هایتان تاثیر زیادی داشته باشید.

توصیه می شود قبل از آرایش لب هایتان حتما مداد را تراش دهید، تا کشیدن خط لب حالت زیبایی داشته باشد و موجب پخش شدن آن نگردد.

نکته مهم : برای ایجاد حالت زیبا در صورت و آرایش لب هایتان بهتر است از مداد لب هماهنگ با رنگ پوست و رنگ رژ استفاده کنید ، خط لب روشن یا تیره باعث ایجاد حالت ناهماهنگ در آرایش می گردد.  همیشه سعی کنید رنگ خط لب را از رنگ رژ لب  دو پایه تیره تر استفاده کنید.

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *