قیمت خرید 35 مدل بهترین کانسیلر(پروفروش2020)ایرانی و خارجی

خرید کانسیلر چیست؟

از محصولات آرایشی و بهداشتی که بیشتر برای زیبایی اطراف چشم و صورت کاربرد دارد کانسیلر را می توانیم نام ببریم .

در تعریف کانسیلر باید بگویم که محصولی می باشد که بیشتر برای روشن کردن اطراف پوست چشم ها به کار می رود . پوست اطراف چشم ها تیره تر از اجزاء دیگر ضورت می باشد، برای روشن کردن این قسمت از صورت روش های مختلفی به کار برده می شود .

کانسیلر دارای ترکیباتی از کرم پودر فشرده شده با پوشش دهی بسیار بالا می باشد که در تنوع  و کیفیت مختلف از تولید کننده های مختلف به بازار عرضه شده است.

مزایای استفاده از کانسیلر پودری 

کانسیلر پودری بیشتر برای کسانی مناسب است که بخواهند همراه با کرم پودر از این محصول استفاده کنند ، کانسیلر کرم پودری در مقایسه با مایع ، پوشانندگی زیادی ندارد اما به همراه  مصرف کرم پودر خواهان زیادی دارد. توصیه می شود در هنگام استفاده از این نوع محصول رنگ آن یک یا دو درجه از کرم پودر مصرفی روشن باشد تا نواحی تاریک و تیره اطراف چشم را بپوشاند.

یکسری کانسیلر در مدل مدادی یا استیکی در بازار ارائه شده که طریقه مصرف آنها با برس یا دست می باشد.

کاربرد این نوع کانسیلر بیشتر در هنگام سفرکردن بوده و به آسانی قابل استفاده  می باشد اما در مواقع عادی به علت اینکه روی پوست صورت بدون کرم پودر مصرف می شود، موجب بهم خوردن آرایش پوست شده و یکدست نشان داده نمی شود.

 کاربرد کانسیلر مایع چگونه  می باشد؟

برندهای مختلف اقدام به تولید کانسیلر مایع کرده اند که بسیار شبیه به کرم پودر مایع بوده و به علت اینکه پوشش دهی خوبی روی پوست ایجاد میکند بافت صورت را به صورت یکدست نشان می دهد. در هنگام خرید کانسیلر دقت لازم را داشته باشید تا از برند بی کیفیت و ارزان خرید انجام ندهید . پوست اطراف چشم به علت حساس بودن بهتر است از محصولی استفاده شود که با گذشت زمان بر روی صورت حالت پوسته پوسته ایجاد نکند و پوست جلوه زیبایی داشته باشد.

نکات جالب در مورد استفاده از کانسیلر :

کانسیلر در رنگ های جذاب زرد، سبز، بنفش، نارنجی در بندهای مختلف وجود دارد. بنفش بیشتر برای کسانی بوده که پوستشان به زردی گرایش دارد و برای پوشانندگی گبودی استفاده می کنند.

رنگ سبز برای پوست هایی که دارای جوش و حالت قرمزی دارد و برای پوشاندن لکه ها کاربرد دارد.

رنگ زرد بیشترین استفاده را در بین بانوان دارد ، نارنجی برای افرادی که پوستشان سبزه است زیاد استفاده  می شود.

کاربرد کانسیلر علاوه بر از بین بردن نواحی تیره اطراف چشم برای پوشش دهی لک های پوست نیز کاربرد فراوان دارد.

در هنگام به کار بردن همراه با کرم پودر حتما رنگ کانسیلر را چند درجه روشن تر از کرم پودر به کار ببرید تا نقاط تیره پوست صورت را بپوشاند. 

اصولا قبل از مصرف کرم پودر برای پوشش دهی لکه ها کمی از کانسیلر را به پوست زده و بعد کرم پودر را بر پوست خود بمالید در این صورت لک و جوشی بر روی پوست ظاهر نمی شود.

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *