راهنمای خرید 30مدل بهترین خودتراش و ژیلت(خانم ها+آقایان)2020

یکسری از محصولات در ایران از قدیم با نام های مختلفی شناخته شده و امروزه نیز با همان نام های قدیمی استفاده می شوند مانند پودر رختشویی که به تاید معروف شده  و دربازکن که امروز نیز به آنها آیفون می گوییم، خود تراش های موجود در بازار نیز از نام یک برند انگلیسی به نام ژیلت معروف شده اند . خودتراش ها نیز دارای سابقه طولانی از زمان قدیم و حتی مصر باستان دارند. 

خودتراش ها بیشتر برای اصلاح مو های صورت و بدن به کار می روند و به صورت مردانه و زنانه در بازار موجود است که برای خانم هایی که پوست بدنشان حساس و نازک است معمولا برای اپلاسیون از ژیلت استفاده می شود.

خودتراش و ژیلت محبوبیت زیادی در بین آقایان و خانم ها داشته و بصورت روزانه برای اپلاسیون و اصلاح صورت و بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت بین خودتراش و ژیلت چیست؟

یکی از وسایلی که به علت استفاده راحت و سریع بیشترین کاربرد را در زندگی روزمره برای اصلاح صورت داشته، خودتراش و ژیلت می باشد. این محصولات جزو لوازم بهداشتی می باشند. خود تراش ها دارای دو مدل دستی و برقی می باشند که خود تراش دستی به علت راحتی و آسانی استفاده بیشترین کاربرد را دارد . 

 ژیلت در واقع خود تراش یکبار مصرف است و به صورت دفعات زیاد می توان از آنها استفاده کرد. ژیلت یک اسم انگلیسی بوده و یک برند معتبر که در آمریکا در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی  سالیان متمادی فعالیت دارد .عمده فرق میان خودتراش و ژیلت را می توان در این دانست که ژیلت همان خودتراش یک بار مصرف است.

چگونه ازخودتراش و ژیلت استفاده کنیم؟

خود تراش ها به علت اینکه دارای سر جدا می باشند و به راحتی می توان تیغ داخل آن را عوض کرد از قدیم مورد استفاده  زیادی بوده اند و کاربرد زیادی داشته و حتی امروزه نیز از این خود تراش ها استفاده می شود. جنس بدنه آنها از فلز بوده و برای جلوگیری از زنگ زدگی از استیل و فلز آلومینیوم در داخل بدنه آن به کار می رود. برخی از خود تراش ها نیز با باتری  کار می کرد 

ژیلت ها بیشتر از خودتراش ها به علت راحتی و استفاده آسان و بهداشتی تر بودن کاربرد فراوانی داشته اند ، دارای تیغه ثابت بوده و جنس بدنه آن از پلاستیک می باشد. 

تولیدات برند ژیلت در آمریکا دارای اعتبار خاص در سراسر جهان بوده و امروزه در تنوع و کیفیت های متفاوت و مدل های جدید به بازار عرضه شده است . نوعی از ژیلت ارائه شده که تیغه آن در اثر سرما برندگی زیادی دارد و از آن می توان بعد از مصرف در یخچال یا جای سرد نگه داری کرد . 

امروزه  وسایل اصلاح جزو پرکاربردترین محصولات بهداشتی می باشد که می توان به خودتراش و ژیلت اشاره کرد که ژیلت یکبار  خواهان زیادی نسبت به خودتراش دارد.

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *