راهنمای خرید 30 مدل بهترین روغن مو (تقویت کننده)گیاهی

مراقبت از موها در جوامع صنعتی امروز امری مهم می باشد. آلودگی های محیطی، آب وهوا، گرد و خاک و استفاده از رنگ های شیمیایی، وسایل برقی نظیر سشوار کشیدن روزانه ، نورخورشید، تغذیه نامناسب و زندگی شهری ، بارداری ، زایمان در بانوان و عوامل مختلف دیگر، تاثیر بسزایی در جلوگیری از رشد و ریزش موها دارند.
برای مراقبت و ترمیم موها از آسیب به کار بردن محصولاتی که باعث تغذیه و ترمیم مو می شوند توصیه می شود، برای این منظور محصولات مراقبتی در تنوع و کیفیت های متنوع در بازار عرضه شده که می توان انواع روغن مو را نام برد .
به کار بردن محصولات مراقبتی در کنار روغن های ترمیم مو باعث تقویت ریشه مو شده و موجب درخشندگی و شفافیت موهای شما می گردد.

روغن مو چیست و چه کاربردی دارد؟

روغن مو در انواع متفاوت نظیر روغن آرگان، بادام، نارگیل ، گرچک و … برای ترمیم و تقویت انواع موها و افزایش ضخامت مو در برندهای معتبر در بازار ارائه شده که برای آشنایی بهتر با این مقاله با ما همراه باشید: 

رنگ مو و استفاده از انواع مواد شیمیایی مانند دکلره موها  همیشه طرفداران خاص خود را در بین خانم ها در سنین مختلف داشته و خانمها اعلب موهایشان را رنگ شده نگه می دارند و از رنگ موهای متنوع استفاده می کنند. رنگ موها به دلیل استفاده از مواد شیمیایی به مرور باعث ایجاد آسیب در موها گردیده ،شفافیت و درخشندگی موها نیز از بین می رود.

استفاده از رنگ مو  از سن پایین موجب آسیب به ریشه موها شده و بلوند مردن موها با مواد دکلره آسیب جدی به ساقه موها وارد می کند .در صورتی که علاقه شدیدی به رنگ مو دارید بهتر است حتما بعد از انجام این کار از محصولات مراقبتی و ترمیم مو به همراه روغن مو نیز استفاده کنید تا آسیب ناشی از آن را تا حدودی کاهش دهید.

از چه نوع روغن مو برای موهایمان استفاده کنیم؟

از دغدغه های اکثر بانوان داشتن موهای زیبا و خوش حالت بوده و همچنین کسانی که موهای وز و خشک دارند سعی دارند با استفاده از محصولات موجود موهایی سالم و شاداب داشته باشند. استفاده روزانه از سشوار برای خشک کردن موها ، استفاده از انواع ژل و اسپری مو برای حالت دادن و زیباترکردن موها به مرور باعث از بین بردن ساقه موها و ایجاد موخوره می شود. 

برای مراقبت از موها استفاده از روغن مو کمک شایانی در بهبود و ترمیم موهای آسیب دیده است.

برای شناخت روغن مو مناسب پوست و موی خودتان بهتر است در مرحله اول با جنس موهایتان آشنا شوید . بسیاری از روغن های گیاهی برای مدل های مختلف موها مناسب می باشند . روغن نارگیل حاوی مواد مغذی مفید مو ، بیشتر برای ایجاد حالت شادابی و درخشندگی به کار می رود.  

روغن آرگان از روغن های پرکاربرد برای تمامی موها بوده و  به علت اینکه ویتامین و ترکیبات مغذی زیادی برای حذف رطوبت و آبرسانی موها دارد اکثر بانوان از این روغن مو استفاده می کنند.

استفاده از روغن مو در موهای آسیب دیده و رنگ شده یا دکلره شده خیلی مهم  می باشد اکثر خانم ها بعد از انجام مراحل رنگ ، نسبت به مراقبت از موها بی توجه بوده و از هیچ گونه محصول مراقبتی و ترمیمی مو استفاده  نمی کنند و موهایشان به مرور دچار شکستگی و موخوره شدید و آسیب ساقه  می گردد.

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *