بهترین فوم اصلاح مردانه (آبرسان+خنک کننده)قیمت خرید 32 مدل

اصلاح صورت و مراقبت از آن در آقایان به حوصله و دقت زیادی نیاز دارد . اصلاح صورت با تیغ باعث ایجاد بریدگی ، خارش و سوزش در صورت شده که این آسیب ها از شادابی و طراوات پوست می کاهد.

برای اصلاح صورت در آقایان لوازم بهداشتی زیادی نظیر ژل ، خمیر و فوم اصلاح در بازار عرضه شده است که این محصولات برای اصلاح موهای زائد بدن به کار می رود . آراستگی و زیبایی در آقایان باعث افزایش اعتناد به نفس شده و باعث می شود که از ظاهر خود رضایت کامل داشته باشند.

برای پاکسازی موهای بدن و صورت می توان از انواع فوم اصلاح مردانه موجود در بازار استفاده کرد که بعضی از این محصولات به علت داشتن  ترکیبات آبرسان موجود در آن خنک کننده عالی برای لطافت و شادابی پوست می باشد.

استفاده از فوم اصلاح مردانه چه کاربردی دارد؟

فوم اصلاح به علت داشتن خاصیت روان کننده  برای پاکسازی موهای زائد بدن و صورت در آقایان بیشترین کاربرد را دارد ،استفاده از این محصول باعث می شود ژیلت یا تیغ بصورت راحت و روان حرکت کرده و خراشیدگی و بریدگی در پوست ایجاد نشود. کاربرد فوم موجب ایجاد پوستی بدون مو و نرم می گردد و به علت دارا بودن حالت بی حسی باعث می شود در هنگام استفاده از ژیلت دردی احساس نکنید.

اصلاح صورت در آقایان جزو کارهای روزانه بوده که لزوم استفاده از محصولات بهداشتی قبل از اصلاح را ضروری کرده است . قبل از استفاده از ژیلت حتما از فوم اصلاح به صورت یا بدن خود استفاده کرده تا از ایجاد حساسیت و  حالت قرمزی پوست بعد از اصلاح جلوگیری کند.

چگونه از فوم اصلاح استفاده کنیم؟

استفاده بصورت مداوم و روزانه از فوم اصلاح مانع  از ایجاد جوش های پوستی و حساسیت ناشی از اصلاح می گردد. توصیه می شود بعد از اصلاح صورت حتما از مرطوب کننده و آبرسان پوست برای تقویت و ترمیم پوست استفاده کنید تا پوست صورتتان دچار خشکی نگردد.

نکته مهم: قبل از استفاده و خرید هرنوع فوم  ،توضیحات مربوط به استفاده از آن را بخوانید و فوم متناسب با پوست خود را انتخاب کنید . 

فوم اصلاح در تنوع و مدل های مختلفی به بازار عرضه شده که برحسب نوع کارایی استفاده از آنها متفاوت می باشد. 

قبل از استفاده از ژیلت یا تیغ می توانید مقداری از فوم را داخل یک ظرف ریخته و با استفاده از فرچه یا براش مخصوص  بر روی صورت خود بصورت یکنواخت پخش کنید ، جاهایی که قصد تراشیدن موهای آن قسمت را دارید می توانید بصورت مستقیم نیز فوم را بزنید ، قبل از استفاده حتما فوم  را تکان دهید تا کف مورد نظر ایجاد شود و با استفاده از وسیله مورد نظر ژیلت یا تیغ قسمت دلخواه را اصلاح نمایید . حتما بعد از اصلاح از آب ولرم برای شستن استفاده کنید.

در پایان کار برای بدن و صورتتان از لوسیون و کرم آبرسان و مناسب پوستتان استفاده کنید .

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *