راهنمای خرید بهترین لاک ناخن (39 مدل پرفروش)قیمت ارزان

آرایش دست نیز مانند آرایش صورت از کارهای موردعلاقه‌ی هر خانم بوده که از انجام آن همیشه لذت می برند. داشتن ناخن های زیبا و دستان خواستنی در میان خانم ها رایج است که لازمه این کار استفاده از لاک ناخن است. وقتی از متنوع ترین رنگ ها به انگشتان دست و پای خود می زنید شادابی خاصی به دستتانتان می دهید. در این جا با انواع لاک ناخن  و نحوه استفاده  از آنها آشنا می شویم.

روشهای مصرف انواع لاک ناخن:

لاک های ناخن شامل لاک محلول در استون،لاک پلاستیکی و لاک ژل می باشد.لاک ها را می توان به راحتی با استون پاک کرد .لاک های محلول در استون که اکثر خانم ها از این نوع استفاده می کنند به راحتی رنگ شان عوض  می شود.

از لاک های که می توان بدون استفاده از استون استفاده کرد، لاک پلاستیکی می باشد.به علت دارا بودن حالت پلاستیکی به راحتی از ناخن پاک می شود.

لاک ژلی ازجمله از لاکهای است به راحتی پاک نمی شود ،حتی با استون و طولانی مدت بر روی ناخن می ماند .لاک های ژل توسط ناخن کارها در آرایشگاهای معتبر زده می شود، به علت اینکه به راحتی پاک نمی شوند از دستگاه مخصوص سوهان کشی استفاده می کنند و  این مدل لاک ناخن تا یکی دو ماه بر روی ناخن ها می ماند.
نکته مهم در زدن لاک بر روی ناخن اول مهارت کافی و نگه داشتن دست موقع زدن لاک که باید رعایت شود و همچنین باید لاک کامل خشک شود تا رنگ ناخن ها خراب نشود.
نکته اساسی در مورد لاک ناخن اگر چه زیبایی خاص خودش دارد، اما استفاده به مدت طولانی از لاک ناخن باعث آسیب به ناخن می شود، اگر لایه لاک زیاد بر روی ناخن بماند باعث شده که اکسیژن به ناخن نرسد و باعث شکستن ناخن و بد رنگی ناخن شود.بنابراین زیاد استفاده نشود.

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *