بهترین مژه مصنوعی 2020 (روزانه و مجلسی) 32 مدل دانه ای و یکسره

مژه مصنوعی چیست ؟

از وسایلی که جزو لوازم آرایشی و میکاپ چشم ها می باشد و بسیار خواهان زیادی دارد مژه مصنوعی می باشد،که با ایجاد جلوه زیبا و پرحالت چشم ها زیباتر نشان داده می شود. مژه مصنوعی باعث ایجاد چشمانی زیبا و پر حجم می گردد. 

مژه مصنوعی دارای چه  مزایا و معایبی می باشد؟

از مزایای مژه مصنوعی می توان به زیبا شدن چشم ها و حجیم و پرحالت نشان داده شدن آنها اشاره کرد. مژه مصنوعی دارای معایبی نیز می باشد که کسانی که آشنایی زیادی با طریقه استفاده از آن ندارند باید در استفاده از آن دقت لازم را داشته باشند. 

به وسیله چسب مخصوص مژه عمل چسباندن مژه مصنوعی به پشت پلک ها انجام می گیرد که در بعضی اوقات باعث ایجاد حساسیت شده و از عوارض آن که موجب آبریزش چشم ها می گردد و موجب بهم ریختن میکاپ صورت می گردد.

یکی از معایب این محصول چسباندن سخت آن می باشد که باید مهارت زیادی داشته باشید  وگرنه ظاهر چشم ها نامناسب دیده می شود.

برخی از خانم ها از مژه تکی نیز در بین مژه های خود استفاده می کنند که باعث طبیعی نشان دادن چشم ها می شود. 

چسباندن نادرست مژه باعث آسیب رساندن به ریشه مژه ها می گردد و همچنین فشار زیادی به مژه ها وارد شده و باعث آسیب فولیکول مو شده و رشد مژه ها را بصورت موقت یا دائم قطع می کند. استفاده از یک ریمل عالی بعد از چسباندن مژه ها باعث می شود که حالت چشمان شما زیباتر دیده شود.

کاشت مژه ها امروزه بین بانوان رواج زیادی پیدا کرده و استفاده از مژه مصنوعی کمتر شده است. کاشت مژه به علت اینکه ماهها بر روی مژه ها باقی می ماند موجب ریزش مژه ها شده و خطرناکتر از مژه مصنوعی است . اما می توان مژه مصنوعی را یک روز یا چن ساعت بر روی  مژه ها قرارداد و بعدا به راحتی از آن جدا نمود . استفاده از مژه بهتر است متناسب با شکل و فرم چشمان شما باشد. 

جدیدترین کالاها

It seems we can’t find what you’re looking for.

سوالی دارید؟ بپرسید پاسخ خواهیم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *